Skip to main content

15 gier za darmo od Epic Games Store do końca roku - start świątecznej akcji

Pierwszym tytułem Shenmue 3.

Epic Games Store rozpoczęło kolejną edycję świątecznej akcji, w ramach której do końca roku rozda 15 gier - po jednej każdego dnia.

Do 30 grudnia codziennie o 17:00 czasu polskiego cyfrowy sklep udostępni bezpłatnie inny tytuł. Na odebranie każdej produkcji użytkownicy mają tylko 24 godziny - wyjątkiem jest ostatnia pozycja, którą będzie można zdobyć przez tydzień.

Jest świątecznie

Zgodnie z nieoficjalnymi wieściami, pierwszą darmową grą jest Shenmue 3 - kontynuacja uznanej serii japońskich RPG, wydana kilkanaście lat po premierze poprzedniej odsłony. Ponownie wcielamy się Ryo Hazukiego, który poszukuje zabójców ojca.

  • Shenmue 3 w Epic Games Store - przejdź

Aby odebrać pozycję, na karcie katalogowej należy kliknąć przycisk „Pobierz” - oferta zakończy się jutro o godzinie 17:00. Nie wiadomo, jakie tytuły zostaną udostępnione w kolejnych dniach.

Zobacz na YouTube

Przygotowano także przeceny na inne pozycje. Od dzisiaj do 6 stycznia ponad 1300 gier, edycji i dodatków jest sprzedawana ze zniżkami od 10 do 95 procent. Co ważne, z poprzednich lata wraca oferta specjalna - do każdej pełnej gry o wartości powyżej 59,99 zł Epic dodaje kupon obniżający cenę o 40 zł.

Zobacz także