Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zwiastun Śródziemie: Cień Wojny prezentuje otwarty świat gry

Góry, lasy i morze.

Śródziemie: Cień Wojny - kontynuacja udanego Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku - znacznie rozszerza dostępne do eksploracji tereny. Najnowszy zwiastun koncentruje się właśnie na otwartym świecie gry.

Oglądamy różnorodne lokacje, jakie przyjdzie zwiedzać podczas budowania armii orków, takie jak wyspa Nurn czy przełęcz Cirith Ungol i Gorgoroth.

Są nie tylko mroźne i zaśnieżone szczyty, ale także zielone wybrzeże, pełne niebezpieczeństw lasy i przeróżne fortece, zbudowane przez przedstawicieli różnych ras, a więc cechujące się innymi stylami architektonicznymi.

Śródziemie: Cień Wojny debiutuje 25 sierpnia na PC, PS4 i Xbox One.

Za prace ponownie odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora, których zadaniem jest dostanie się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

Powraca znany z poprzedniej części system Nemezis, pozwalający przejmować kontrolę nad pokonanymi przeciwnikami. Mechanizm ma wpływ teraz na cały świat, gdzie otoczenie i postacie kształtowane są przez podejmowane działania i decyzje.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze