Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano Elder Scrolls Online: Morrowind - premiera w czerwcu

Jest też animowany zwiastun.

Bethesda potwierdziła oficjalnie, że miejscem akcji w kolejnym dodatku do sieciowego The Elder Scrolls Online będzie Morrowind, prowincja dobrze znana z gry z The Elder Scrolls 3 z 2002 roku.

The Elder Scrolls Online: Morrowind zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Zgodnie z nazwą, dodatek wprowadzi do gry region, w którym osadzona była akcja trzeciej części głównej serii. Konkretniej rzecz ujmując, zwiedzimy wyspę Vvardenfell

Miś to taki duży piesek

Nie zabraknie oczywiście nowych zadań i wyzwań. Twórcy obiecują, że ukończenie przygotowywanej zawartości powinno zająć ponad 30 godzin.

Rozszerzenie zaoferuje też pierwszą popremierową klasę - Wardena. W walce postać korzystać ma zarówno z broni białej, jak i opartej na siłach magii natury, przypominając nieco połączenie paladyna z druidem. W starciach bohatera wesprze też bojowy miś.

Autorzy przygotowują też kolejny tryb rywalizacji - Battlegrounds. W tym wariancie PvP dwa czteroosobowe zespoły zmierzą się ze sobą na specjalnych arenach.

Dodatek sprzedawany będzie w kilku wydaniach. Posiadacze The Elder Scrolls Online w edycji Tamriel za rozszerzenie zapłacą 39,99 dolarów (ok. 160 zł).

Dostępny będzie też jednak zestaw składający się z podstawowej wersji gry oraz pakietu Morrowind, kosztujący 59,99 dolarów (ok. 240 zł). W planach jest też odświeżona wersja testowa.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze