Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedziano nową grę z postaciami Marvela. Karcianka od twórców Hearthstone

Marvel Snap.

Marvel Snap to dynamiczna i nieco chaotyczna gra karciana z popularnymi superbohaterami i złoczyńcami z licencji tytułowej firmy. Za prace odpowiadają byli twórcy Hearthstone.

Produkcja będzie rozprowadzana za darmo. Deweloperzy ze studia Second Dinner zapewniają w materiale wideo, że chcą skupić się na tym, co w kolekcjonerskich karciankach najlepsze.

Co to dokładnie oznacza? Potyczki będą trwały zaledwie kilka minut, talie będą małe (15 kart) i nie trzeba czekać na swoją turę, ponieważ... wszyscy grają jednocześnie.

Nie podano daty premiery. Marvel Snap zmierza na PC i urządzenia mobilne.

Odpowiedzialne za prace Second Dinner powstało w 2018 roku, założone przez Bena Brode, byłego reżysera Hearthstone. Doświadczenia w karciankach zapewnie nie można mu więc odmówić. Finansowanie - 30 mln dolarów - zapewnia chińskie NetEase, a licencję - oczywiście Marvel.

Na premierę planowane jest 150 kart, z których zbudujemy talie, składające się z 15 „kartoników”. Nie rywalizujemy bezpośrednio z oponentem, ponieważ wygrywa ten, kto pierwszy zgromadzi Kosmiczne Kostki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Marvel Snap

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze