Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zapowiedź nowego Saints Row najpewniej już w przyszłym tygodniu

Sugeruje Geoff Keighley.

Na rozpoczynającym tegoroczny Gamescom pokazie Opening Night Live - zaplanowanym na 25 sierpnia - najprawdopodobniej dojdzie do zapowiedzi nowej odsłony serii Saints Row.

Tak przynajmniej sugeruje Geoff Keighley - gospodarz i organizator wspomnianego wydarzenia. Prezenter opublikował na Twitterze krótką animację, przedstawiającą napis „rebooting”, czyli „restartowanie”.

We wpisie nie pada nazwa Saints Row, ale do wiadomości dołączono link, który prowadzi do oficjalnej witryny internetowej serii od studia Volition. Na stronie widnieje identyczny komunikat o „restarcie”.

Można więc założyć, że na imprezie Keighleya zostanie oficjalnie zapowiedziana kolejna, pełnoprawna odsłona cyklu o gangu Świętych. Niewykluczone też, że projekt będzie nowym, odświeżonym startem dla marki.

Fakt, że prace nad następnym Saints Row trwają, nie jest tajemnicą. O powstawaniu produkcji informowano jeszcze w 2019 roku, ale dotychczas nie ujawniono żadnych szczegółów na temat tytułu.

Gamescom Opening Night Live odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego. Organizatorzy zamierzają transmitować wydarzenie między innymi w serwisach Twitch i YouTube.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze