Skip to main content

Zakończono zdjęcia do serialu Twisted Metal

Sweet Tooth powraca.

Producent serialu „Twisted Metal” poinformował, że zdjęcia do produkcji zostały zakończone. Teraz projekt wejdzie w fazę montażu i post-produkcji.

Michael Johathan - showrunner i producent serial - opublikował na Twitterze krótkie podsumowanie prac nad serialem. „Obsada i ekipa Twisted Metal to świetni ludzie. Nawet pomimo opóźnień, ekstremalnego gorąca i aut, które odmawiały posłuszeństwa, wszyscy ciężko pracowali, aby Twisted Metal spełniło oczekiwania” - napisał filmowiec.

Jonathan dodał również, że ostatni dzień zdjęć był bardzo wzruszający i wszystkie osoby związane z projektem nie mogą się doczekać zakończenia postprodukcji. Do wiadomości dołączono zdjęcie lodowej rzeźby w kształcie logo gry, prawdopodobnie z imprezy z okazji zakończenia zdjęć. Jak informuje serwis VGC, oprócz serialu doczekamy się również rebootu serii gier, który rzekomo jest już w produkcji.

Serial natomiast skupi się na postaci Johna Doe. Jest to cierpiący na amnezję mężczyzna, który podróżuje po post-apokaliptycznych pustkowiach, dostarczając zaopatrzenie pomiędzy osadami. Pomaga mu złodziejka samochodów Quiet, którą z kolei ściga stróż prawa Agent Stone. Pojawią się również inne postacie z gry, takie jak szalony klaun Sweet Tooth (w tej roli Will Arnett, czyli głos Batmana z „LEGO: Przygoda”) - będący niejako maskotką serii.

Zobacz także