Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zakończono zdjęcia do serialu Twisted Metal

Sweet Tooth powraca.

Producent serialu „Twisted Metal” poinformował, że zdjęcia do produkcji zostały zakończone. Teraz projekt wejdzie w fazę montażu i post-produkcji.

Michael Johathan - showrunner i producent serial - opublikował na Twitterze krótkie podsumowanie prac nad serialem. „Obsada i ekipa Twisted Metal to świetni ludzie. Nawet pomimo opóźnień, ekstremalnego gorąca i aut, które odmawiały posłuszeństwa, wszyscy ciężko pracowali, aby Twisted Metal spełniło oczekiwania” - napisał filmowiec.

Jonathan dodał również, że ostatni dzień zdjęć był bardzo wzruszający i wszystkie osoby związane z projektem nie mogą się doczekać zakończenia postprodukcji. Do wiadomości dołączono zdjęcie lodowej rzeźby w kształcie logo gry, prawdopodobnie z imprezy z okazji zakończenia zdjęć. Jak informuje serwis VGC, oprócz serialu doczekamy się również rebootu serii gier, który rzekomo jest już w produkcji.

Serial natomiast skupi się na postaci Johna Doe. Jest to cierpiący na amnezję mężczyzna, który podróżuje po post-apokaliptycznych pustkowiach, dostarczając zaopatrzenie pomiędzy osadami. Pomaga mu złodziejka samochodów Quiet, którą z kolei ściga stróż prawa Agent Stone. Pojawią się również inne postacie z gry, takie jak szalony klaun Sweet Tooth (w tej roli Will Arnett, czyli głos Batmana z „LEGO: Przygoda”) - będący niejako maskotką serii.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze