Skip to main content

XDefiant - Przepustka Bitewna, ile kosztuje i co zawiera

Czy warto?

Jak każda szanująca się gra-usługa, XDefiant także oferuję Przepustkę Bojową, która w tym przypadku zwie się Przepustką Bitewną. Na tej stronie dowiesz się, jaka jest cena Battle Passa i co w nim znajdziesz. Powinno to pomóc w podjęciu decyzji, czy warto kupić pakiet.


Na tej stronie:


Cena Przepustki Bojowej w XDefiant

W teorii przepustka jest darmowa, a płatna jest tylko wersja Premium, bo nawet jeśli nie wydasz na Battle Passa pieniędzy, to i tak będziesz zdobywać nagrody - choć znacznie mniej.

Jeśli zaś chodzi o przepustkę Premium, która zapewni ci dostęp do wszystkich nagród, to opcje są dwie:

  • Przepustka Bitewna Premium - 700 monet (podstawowy pakiet)
  • Zestaw Przepustki Bitewnej Premium - 1200 monet (przepustka + 12 poziomów)

Ile to kosztuje na złotówki? Najtańszy pakiet monet, za który można kupić przepustkę, to 1000 monet za 45 zł. To standardowa dla gier cena za Battle Passa, a zostanie ci jeszcze 300 monet do wydania na coś innego.

Droższą wersję, czyli Zestaw Przepustki Bitewnej Premium, najtaniej kupisz za 89 zł, bo tyle kosztuje zestaw 2100 monet. Zostanie ci jeszcze 900 monet do wydania.

Zwrot monet i darmowa Przepustka Bitewna

Należy nadmienić, że nagrodami za osiąganie kolejnych poziomów Battle Passa są między innymi monety, a w ramach jednej Przepustki możesz zdobyć aż 700 monet - a więc tyle, ile kosztuje Przepustka.

Oznacza to, że jeśli będziesz grał odpowiednio dużo, to w teorii za Przepustkę musisz zapłacić tylko raz, a na pozostałe Battle Passy zbierać monety w trakcie trwania sezonu.


Co jest w Battle Passie

Przepustka Bitewna zawiera 8 rodzajów nagród:

  • Skiny postaci
  • Skiny broni
  • Premia PD Przepustki Bojowej
  • Premia PD broni
  • Monety
  • Broń
  • Animacje gracza (chodzi o scenę pod koniecz meczu, gdy zostaje wybrany najlepszy gracz)
  • Pakiety emoji
Zobacz na YouTube

Nagrody są rozbite na 50 poziomów przepustki bojowej. Darmowych nagród jest tylko 9, więc nawet jeśli „nabijesz” cały Battle Pass, to bez wersji Premium zdobędziesz tylko 9 przedmiotów zamiast 50.

Kupno Przepustki Premium powoduje natychmiastowe odblokowanie trzech nagród, w tym skina widocznego poniżej:


Czy warto kupować Przepustkę Premium

45 zł to standardowa (niektórzy powiedzą nawet pewnie, że uczciwa) cena za Przepustkę, do której przyzwyczaiły nas inne gry-usługi. Trudno więc posądzać tu Ubisoft o nadmierną chciwość.

Naszym zdaniem sprawa jest prosta. Jeśli zależy ci na skinach w grach (zarówno postaci, jak i broni), to przejrzyj skiny dostępne w ramach Przepustki. Jeśli ci się podobają, to warto kupić Battle Passa. Przepustka oferuje też inne nagrody, ale nie oszukujmy się - najlepszymi kąskami są właśnie skiny.

Zobacz też: XDefiant - poradnik frakcji i zdolności

Zobacz także