Skip to main content

XDefiant - jak odblokować DedSec

Frakcja z Watch Dogs.

XDefiant oferuje pięć frakcji do wyboru, jednak na początku gry zyskujesz dostęp tylko do czterech z nich. DedSec, czyli frakcja inspirowana serią Watch Dogs, jest niedostępna, ale są dwie metody na jej odblokowanie - płatna i darmowa.


Na tej stronie:


DedSec - metoda płatna

Frakcję DedSec możesz po prostu kupić. Wybierz tę grupę w zakładce frakcji, a potem wybierz opcję Kup za XMonety.

Opcje są dwie:

  • Za 2500 monet (przelicznik na złotówki poniżej) kupisz pakiet rozszerzony, zawierający wszystkie trzy postacie, kartę gracza, postać Sebastiana w wariancie Game Over oraz skiny na P90
  • Za 1000 monet (przelicznik na złotówki poniżej) kupisz pakiet podstawowy, zawierający wyłącznie postać Sebastiana

Niestety kupno DedSeca wiąże się z wydaniem całkiem sporej sumy. Podstawowy pakiet to prosta sprawa - 1000 monet kosztuje w sklepie XDefiant 45 zł, więc tyle wynosi cena.

2500 monet to już bardziej skomplikowany temat. W sklepie XDefiant nie ma takiej sumy monet do kupienia. Jest tylko 2100 (a więc za mało), albo 5750, a więc zdecydowanie za dużo. W dodatku 5750 monet kosztuje... 230 zł.

Monety zyskuje się też w ramach Przepustki Bitewnej, więc teoretycznie można próbować kupić pakiet 2100 monet, a pozostałe 400 nazbierać w ramach Battle Passa.


DedSec - metoda darmowa

Zdecydowanie atrakcyjniejszą metodą jest ta darmowa, która wymaga zwyczajnie... grania w XDefiant.

Wejdź na kartę DedSec w zakładce frakcji i wybierz opcję Zdobądź poprzez Ważne wyzwanie. To wyzwanie to przekroczenie progu 700,000 zdobytych PD, a na tym ekranie możesz śledzić swoje postępy.

700,000 PD to nie przelewki i zdobycie takiej liczby PD zajmie sporo czasu, ale jeśli jesteś zainteresowany dłuższym wsiąknięciem w XDefiant, to jest to zdecydowanie lepsza opcja.

Zobacz też: XDefiant - poradnik frakcji i zdolności

Zobacz także