Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wyciekły grafiki z Half-Life 2 Episode 3

Co by było, gdyby…

Half-Life 3 stało się już memem i „miejską legendą”. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle doczekamy się premiery tej gry. Tymczasem w Internecie pojawiły się grafiki koncepcyjne ze skasowanego trzeciego epizodu Half-Life 2.

Starszy producent 2K, David McGreavy, otrzymał te grafiki od pracownika Valve, zeskanował niektóre z nich, a następnie udostępnił serwisowi Kotaku. Przedstawiają one między innymi dr. Wallace’a Breena w formie wielkiej humanoidalnej larwy. Losy postaci Breena nie były jasne po zakończeniu Half-Life 2 Episode 3, ale ujawnione grafiki rzucają światło na to, co mogło mu się przytrafić.

Szkice pokazują też piaszczyste pustynie, Alyx i Doga maszerujących przez górską czy wraki statków na szczycie klifów. Można zatem wywnioskować, że Half-Life 2 Episode 3 miało być przygodą z wielkim rozmachem, która zabrałaby graczy w różne miejsca na świecie i odeszła od ciasnych korytarzy podziemnych ośrodków badawczych czy ulic City 17.

Źródło fotografii: David McGreavy / Valve
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze