Skip to main content

Wolfenstein The New Order za darmo w Epic Games Store. Jest też kolejna wskazówka

Z okazji świątecznej promocji.

Świąteczna promocja Epic Games Store trwa w najlepsze, a w ofercie sklepu zaczynają pojawiać się upragnione przez graczy produkcje wysokobudżetowe. Już dziś za darmo pobierzemy Wolfenstein The New Order, czyli popularną strzelankę z B.J. Blazkowiczem w roli głównej.

Tytuł udostępniono do darmowego pobrania dziś o godzinie 17:00. Wolfenstein The New Order to pierwsza odsłona nowej serii strzelanek, która trafiła na rynek w 2014 roku. Opowieść przenosi gracza do alternatywnej rzeczywistości lat 60. XX wieku, w której władze nad światem przejęli naziści. Zadaniem protagonisty - wspomnianego Williama Josepha Blazkowicza - jest stopniowe eliminowanie kolejnych zbrodniarzy.

Pomoże w tym szeroki wachlarz broni, którą bohater wykorzysta nie tylko w starciu z żołnierzami, ale też z mechami. W grze znajdziemy także pewne elementy rozwoju postaci oraz kilka okazji do dokonania własnego wyboru w opowieści. Promocja zakończy się jutro - 21 grudnia - o godzinie 17:00.

Produkcja studia MachineGames spotkała się z całkiem niezłym odbiorem. Może pochwalić się oceną na poziomie 81 punktów w serwisie Metacritic oraz równie udaną kontynuacją. Ostatnia odsłona serii - Wolfenstein Youngblood - trafiła na rynek w 2019 roku i zebrała raczej mieszane oceny. Twórcy cyklu pracują podobno nad rozwinięciem uniwersum, choć do tej pory nie otrzymaliśmy jeszcze żadnej oficjalnej zapowiedzi.

W ramach przypomnienia, gra trafiła na platformę za darmo w ramach świątecznej promocji Epic Games Store. Do tej pory odebrać mogliśmy tytuły, takie jak Bloons TD6, Costume Quest, Horizon Chase Turbo, Sable oraz Them’s Fightin’ Herds. Jutro do oferty trafi prawdopodobnie jedna z odsłon serii LEGO, co wywnioskować możemy z obrazka widocznego na stronie promocji.

Read this next