Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - tryb offline: edycja postaci, zmiana wyglądu, więcej punktów

Sposoby na wzmocnienie postaci, cheaty.

Z uwagi na to, iż w grze Wolcen zaimplementowany został tryb offline, wielu graczy z pewnością będzie chciało przetestować swoje buildy zanim twórcy naprawią serwery do gry sieciowej. Wielu graczu lubi też po prostu czasami poszukiwać w samotnej rozgrywce, gdzie nikomu takie zagrania nie wadzą. Wolcen daje do tego typu zabaw prosty dostęp.

By nie musieć korzystać z żadnych trainerów, które często naszpikowane są wirusami, ani uczyć się działania skomplikowanych programów jak Cheat Engine, wykorzystać można pliki gry. W tym celu należy udać się do następującej lokalizacji: C:\Użytkownicy\użytkownik\Saved Games\wolcen\savegames\characters (1). Partycję C zastąpić należy tą, na której zainstalowany jest system Windows - użytkownik z kolei oznacza tego, na którym aktualnie zalogowany jest gracz.

Tu znaleźć można pliku zapisu gry (2), z rozszerzeniem json. Należy teraz otworzyć plik powiązany z postacią za pomocą dowolnego edytora tekstu - najlepiej zwykłego Notatnika.

W nowo otwartym oknie znajdziemy szereg opcji do zmiany. W części kosmetycznej (3) zmienić możemy wygląd postaci, taki jak twarz, kolor skóry czy fryzurę. W części ze statystykami (4) zmodyfikować można 4 podstawowe atrybuty, odpowiednio Zaciekłość, Wytrzymałość, Zwinność i Mądrość, a także poziom, ilość punktów doświadczenia czy punktów umiejętności pasywnych.

Ostatnia część to sekcja związana z walutą (5). Tu zmienić można ilość złota (Gold) i Pierwotnej Więzi (PrimordialAffinity). Po wprowadzeniu wszystkich zmian wystarczy zapisać plik i uruchomić ponownie grę. Warto przed każdą modyfikacją zrobić kopię zapasową pliku, na wypadek, gdyby się uszkodził.

Następnie: Wolcen - projekty: czym są i jak z nich korzystać

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - zmiana poziomu trudności

Komentarze