Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - transmutacja: jak przekształcać przedmioty w inne

Zmiana, transformacja itemów.

W grze Wolcen zbierać będziemy setki, jeśli nie tysiące przedmiotów podczas każdej godziny rozgrywki. Większość z nich nie nadaje się do niczego innego jak sprzedaż, część z nich z kolei - szczególnie przedmioty legendarne i unikalne - wykorzystać można w procesie transmutacji, by otrzymać inny, być może ciekawszy przedmiot.

By odblokować możliwość transmutacji, trzeba będzie odbudować jeden z budynków w ramach rozwoju miasta Stormfall. W tym celu otworzyć należy ekran rozbudowy przy pomocy klawisza N i zlokalizować Kuźnię Transmutacji (1).

Tam do opracowania będzie projekt, który pozwoli przywrócić ją do działania. Gdy uda się go ukończyć, wystarczy wskazać na projekt Transmutuj przedmiot (2), w wolne miejsce (3) wrzucić element wyposażenia, który chcemy przerobić i wcisnąć przycisk Rozpocznij projekt (4).

Teraz należy zdobyć odpowiednią ilość wydajności, by projekt został ukończony - to, jak tego dokonać, opisane zostało w rozdziale wydajność: co to jest, jak zwiększyć. Gdy projekt zostanie ukończony, otrzymamy przerobiony przedmiot (5).

Warto pamiętać, iż w procesie transmutacji przedmiot zostaje całkowicie zmieniony - z broni zmienić może się więc w pancerz czy amulet, pozostanie jedynie jego ranga (magiczny, rzadki, legendarny czy unikalny). Wszelkie umieszczone w nim klejnoty wpłyną na wylosowane w nowym przedmiocie atrybuty - można dzięki nim zwiększyć szansę na otrzymanie takiego typu ekwipunku, na jakim nam najbardziej zależy.

Następnie: Wolcen - jak zwiększyć poziom ekspedycji

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - gniazda klejnotów, jak zmienić i dodać

Komentarze