Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - jak zwiększyć poziom ekspedycji

Poziomy Weteran, Czempion i Mistrz.

Ekspedycje w grze Wolcen to jedna z mechanik, które odblokowują się w momencie ukończenia kampanii fabularnej - czyli po przejściu 3 aktu. Są one niejako połączeniem szczelin z Diablo 3 i map z Path of Exile - umożliwiają wygenerowanie losowej strefy pełnej wrogów, przez którą należy się przebić, zabijając na końcu bossa. Pozwala to zdobyć punkty doświadczenia i cenne przedmioty.

Jak zwiększać poziom ekspedycji, by pozyskiwać lepsze nagrody? W pierwszej kolejności trzeba wejść w interakcję z obiektem o nazwie Mapa Ekspedycji (1) - znaleźć można go w centralnej części miasta.

W nowo otwartym oknie początkowo dostępna będzie jedynie ekspedycja poziomu Adept (2). Należy zaznaczyć ją i wybrać opcję Akceptu zadanie (3). Po tym obok postaci otworzy się portal do ekspedycji. Zadaniem gracza jest teraz przebić się przez wszystkie 3 poziomy ekspedycji, zabijając na końcu bossów. Gdy to się stanie, otworzy się portal powrotny do miasta. Ponowne wejście z Mapą Ekspedycji w interakcję pozwoli zakończyć wypad, zbierając nagrody.

Jednocześnie z zakończeniem ekspedycji odblokuje się nowy poziom - Weteran, a pod nim cyfra 43 (4), z pustymi polami obok niej. Owa cyfra oznacza, iż gracz ma możliwość uruchomić ekspedycję 43 poziomu - podczas niej będzie mierzyć się z przeciwnikami o tym właśnie poziomie, zbierając też przedmioty 43 poziomu.

Dalszy rozwój jest tutaj prosty - należy uruchomić ekspedycję 43 poziomu, ukończyć ją, a następnie wrócić do miasta. Odblokuje to kolejny poziom, 46, aż do poziomu 67. Ukończenie poziomu 67 sprawi, iż odblokuje się poziom Czempion, do którego przejść można klikając na strzałkę w prawo (5).

Kolejne poziomy odblokowuje się w ten sam sposób. Po przejściu przez wszystkie poziomy Czempiona, odblokuje się kolejna kategoria, Mistrz (6), z jeszcze wyższymi poziomami. Systematyczne zwiększanie poziomów pozwoli na pozyskiwanie lepszego ekwipunku - na wyższych poziomach jest też większa szansa na pozyskanie przedmiotów legendarnych i unikalnych.

Następnie: Wolcen - jak zdobyć Pierwotną Esencję

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - transmutacja: jak przekształcać przedmioty w inne

Komentarze