Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wolcen - gniazda klejnotów, jak zmienić i dodać nowe

Zmiana rodzajów i ilości gniazd na klejnoty w przedmiotach.

Z pewnością podczas gry w Wolcen udało ci się zdobyć niemalże wymarzony przedmiot, ze statystykami, które w pełni ci odpowiadają i akurat o takim typie, który świetnie sprawdzi się dla twojej postaci. Owe niemalże wiąże się jednak często z typem gniazd na klejnoty - tych albo nie ma wystarczająco, albo ich rodzaje kompletnie się nam nie przydadzą. Jak więc temu zaradzić?

Stan gniazd w przedmiocie można w bardzo prosty sposób zmodyfikować. W tym celu wystarczy udać się do miasta i w jego centralnej części znaleźć postać o nazwie Zanafer Stark (1). Teraz należy wejść z nią w interakcję.

W nowym oknie przejść należy do drugiej z kolei zakładki (2). W puste pole w górnej części okna (3) wsadzić należy przedmiot, który chcemy zmodyfikować, a następnie kliknąć na przycisk Kręcenie Gniazd Przedmiotu (4). System ponownie wylosuje ilość i rodzaj gniazd na klejnoty, a finalny efekt wyświetli na środku okna (5).

Warto mieć na uwadze, iż cały ten proces kosztuje określoną ilość złota (6) i może okazać się bardzo kosztowny, gdyż często potrzeba kilkudziesięciu prób, by otrzymać gniazda, które najbardziej będą nam odpowiadać. Warto więc korzystać z tej mechaniki tylko w przypadku przedmiotów, których jesteśmy pewni, że będziemy używać przez dłuższy czas.

Następnie: Wolcen - transmutacja: jak przekształcać przedmioty w inne

Spis treści: Wolcen - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wolcen - rzemiosło, modyfikacja statystyk przedmiotów

Komentarze