Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Will Smith występuje w grze, o której nie słyszał nikt poza nim

To darmowa mobilna strzelanka survivalowa.

Will Smith jest jedną z tych gwiazd, które nie tracą na popularności nawet jeśli zrobią coś głupiego. Fani od dawna mieli nadzieję zobaczyć go w jakiejś grze, ale ostatnia współpraca aktora udowadnia, że lepiej dobrze się zastanowić, czego sobie życzymy.

Występy aktorów w grach nie są żadną nowością i wielu lubianych gwiazdorów pojawiało się już w produkcjach na PC i konsole. Jednym z najświeższych przykładów może być David Harbour znany z roli Hoppera w „Stranger Things”, którego zobaczymy w najnowszym Alone in the Dark. Will Smith w wersji cyfrowej do tej pory pojawił się tylko raz - jako skórka w Fortnite.

Fani liczyli, że kiedy aktor w końcu zdecyduje się na szerszy udział w jakiejś grze, to jego występ porównywalny będzie z rolami Kevina Spaceya lub Kita Harringtona w Call of Duty albo Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077. Tymczasem gwiazdor „Jestem Legendą” i zdobywca Oscara stał się twarzą darmowej strzelanki survivalowej Undwan, w którą zagramy na urządzeniach mobilnych oraz PC.

Undawn to survivalowa strzelanka w otwartym świcie stworzona przez Lightspeed Studios, które pomagało w pracach nad PUBG Mobile. Akcja osadzona jest w postapokaliptycznym świecie pełnym mutantów i zawiera elementy budowania osad oraz craftingu. Will Smith wciela się w rolę Treya Jonesa, który będzie naszym przewodnikiem i pomoże graczom przetrwać oraz odnaleźć się w zrujnowanym świecie.

Mamy tu do czynienia z produkcją free to play stworzoną przede wszystkim z myślą o urządzeniach mobilnych z systemami iOS oraz Android, choć gra dostępna będzie także na Steamie, której premierę zaplanowano na 15 czerwca. Obecnie można się zarejestrować na oficjalnej stronie internetowej, za co po premierze otrzymamy pakiet srebra i surowców.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze