Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wikingowie Walhalla, sezon 2 - kiedy premiera, ile odcinków

Wszystko, czego się dowiedzieliśmy.

Wikingowie Walhalla to spin-off zakończonego w 2020 roku serialu Wikingowie. Jego akcja toczy się sto lat później, w XI wieku. Jednym z głównych bohaterów jest Leif Eriksson, słynny wikiński podróżnik i odkrywca. Już niebawem ukaże się 2. sezon tej produkcji. Na tej stronie zamieszczamy wszystkie informacje o kontynuacji.

Data premiery 2. sezonu Wikingów: Walhalli to 12 stycznia 2023 roku. Serial jest produkcją oryginalną Netflixa, dlatego ukaże się wyłącznie na tej platformie, a wszystkie odcinki zostaną udostępnione w jednym momencie. Najprawdopodobniej, wzorem innych autorskich produkcji streamingowego giganta, serial będzie dostępny do obejrzenia od godziny 9 rano.

Sezon drugi, podobnie jak poprzedni, będzie liczyć 8 odcinków o czasie trwania zbliżonym do godziny. Niestety wytwórnia nie podał przed premierą tytułów nadchodzących odcinków. Za reżyserię i scenariusz będzie odpowiedzialna w większości ta sama ekipa, wraz z showrunnerem i scenarzystą Jebem Stuartem na czele.

Z materiałów promocyjnych i zapowiedzi twórców możemy dowiedzieć się, że tym razem bohaterowie wyruszą daleko poza Anglię i Skandynawię. Będzie nam też dane poznać mroczniejsze oblicze Leifa Erikksona. Ponadto serial nie skończy się na 2. sezonie, ponieważ sezon 3. został oficjalnie zapowiedziany, a zdjęcia mają ruszyć wiosną 2023 roku. Jeb Stuart planuje zamknąć historię w 5 sezonach.

Spis treści: Wikingowie Walhalla - przewodnik po serialu

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze

Michał Angutek

Współpracownik

Komentarze