Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 dostanie DLC inspirowane serialem Netflixa

Darmowe przedmioty.

  • CD Projekt przygotowuje dodatki do Wiedźmina oparte na produkcji Netflixa
  • DLC wprowadzą przedmioty inspirowane serialowym Geraltem

W trakcie WitcherConu przedstawiciele CD Projektu poinformowali, że Wiedźmin 3: Dziki Gon we wszystkich wersjach wzbogaci się o darmowe dodatki inspirowane serialem Netflixa o przygodach Geralta.

Szczegóły na temat DLC nie są znane, ale adnotacja na opublikowanej grafice ujawnia, że rozszerzenia to przedmioty nawiązujące do ekranizacji. Na wspomnianej imprezie deweloperzy zasugerowali, że pojawią się między innymi specjalne zbroje.

Nie jest to jasne, ale najprawdopodobniej dodatki ukażą się wraz z odświeżoną wersją Wiedźmina 3 na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Potwierdzono jednocześnie, że ulepszone wydanie gry zadebiutuje w tym roku i zaprezentowano zaktualizowaną okładkę - wspomniany obrazek.

Nowa edycja produkcji zaoferuje liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym obsługę ray tracingu, czyli techniki śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Do tego skrócone czasy ładowania na konsolach następnej generacji. Przewidziano też darmowy upgrade dla posiadaczy oryginału

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

The Witcher 3: Complete Edition

Nintendo Switch

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze