Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wednesday pokonuje Dahmera i idzie po „Stranger Things”

Jest szansa na rekord.

„Wednesday” jest obecnie na drugim miejscu najpopularniejszych anglojęzycznych serii w historii platformy Netflix. Serialowi niewiele brakuje do pobicia rekordu czwartego sezonu produkcji „Stranger Things”.

Według najnowszych danych giganta streamingowego, „Wednesday” oglądano przez ponad 1,022 miliarda godzin. Warto zaznaczyć, że tytuł pojawił się na platformie 23 listopada, a wyniki zarejestrowano do 11 grudnia. To oznacza, że oglądalność zliczono tylko na podstawie dziewiętnastu dni.

Pamiętajmy, że Netflix ocenia popularność seriali na podstawie pierwszych dwudziestu ośmiu dni od daty premiery. Z tego wynika, że produkcja o nastolatce z Rodziny Addamsów ma jeszcze dziewięć pełnych dni, aby pobić rekord czwartej odsłony „Stranger Things”, która wyświetlała się na ekranach widzów przez 1,352 miliarda godzin.

Popularność serialu „Wednesday” wcale nie spada z tygodnia na tydzień

Ponadto produkcja zostawiła w tyle nawet taką serię jak „Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera”, ponieważ opowieść o seryjnym mordercy oglądano przez ponad 856 miliarda godzin. Na dodatek, „Wednesday” może pochwalić się najlepszym otwarciem w historii Netflixa, jeśli chodzi o anglojęzyczne tytuły.

Wokół serialu pojawiły się też kontrowersje. Aktorka wcielajaca się w tytułową postać Wednesday Addams - Jenna Ortega - ujawniła, że pomimo podejrzeń bycia zakażoną koronawirusem zmuszono ją do pracy na planie z innymi ludźmi.

Read this next