Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - dart, gra w rzutki

Jak grać, zasady.

Gra w rzutki, czyli dart, to jedna z pobocznych aktywności w Watch Dogs Legion. Pozwala zarobić trochę waluty ETO na boku, o ile mamy celne oko i dobrze znamy zasady gry.

Rzutki znajdziemy w większości barów i pubów, do których można wejść. Szukaj w lokalach i na mapie świata ikony z rzutką (1). Następnie musisz podejść do tablicy do gry i rozpocząć rywalizację z kimś innym z danego lokalu, lub poćwiczyć w samotności.

Zasady mogą wydawać się skomplikowane, jeśli nieuważnie przeczytamy instrukcję - a gra i tak niezbyt dokładnie tłumaczy reguły punktacji.

Zacznijmy od tego, że po lewej stronie zawsze widzisz swoją punktację (2). Każdy zawodnik ma na koncie 301 punktów, a wygrywa ten, kto jako pierwszy obniży wartość do 0. Dookoła tablicy umieszczono liczby wskazujące (3) ile punktów jest przyznawanych za zwykły rzut (na białe pole) w danej części tablicy.

Czerwone i zielone, wąskie części pola, to pola liczone podwójnie (4). Jeśli trafisz tam rzutką, uzyskasz dwukrotność wartości punktów w danym rzędzie. Jeśli natomiast trafisz w kolorowe pole bliżej środka (5), otrzymasz aż trzykrotność wartości punktowej. Pozostaje jeszcze sam środek tablicy (6) - trafienie w niego gwarantuje 50 punktów.

Samo rzucanie związane jest z pewnym aspektem losowości. Celownik rozszerza się bowiem i zmniejsza bez przerwy, a rzutka trafi w losowy punkt w obrębie szarego celownika. Dlatego najlepiej rzucać wtedy, gdy celownik jest jak najmniejszy - jesteśmy wtedy bardziej precyzyjni.

Jeśli napijemy się w barze przed grą w rzutki, mamy szansę wygrać więcej ETO, ale będziemy mniej celni.

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Następnie: Watch Dogs Legion - żonglerka, jak grać w piłkę

Komentarze