Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - strażnik więzienny: rekrutacja

Jak zdobyć strażnika więziennego do bazy.

W ramach jednego z pierwszych zadań głównych w Wasteland 3, Pełna chata, musisz rekrutować kilku nowych członków do swojej bazy, w tym strażnika więziennego. W tym rozdziale wyjaśniamy jak tego dokonać.

By rozpocząć cały proces pozyskiwania strażnika więziennego, udaj się do Stacji szeryfa (1) w Śródmieściu Colorado Springs.

Tutaj odnaleźć musisz Szeryf Daisy (2). W czasie krótkiej rozmowy otrzymasz zadanie Zapędzeni w kozi róg, w ramach którego musisz udać się do Ogrodów Bogów by wyeliminować Dorseyów.

Zanim tam jednak pójdziesz, porozmawiaj z pobliską Lucią Wesson (3). W trakcie rozmowy wybierz opcję dialogową A więc dobrze, chodźmy (4), by przyłączyć ją do drużyny jako towarzysza.

Skieruj się teraz do przejścia do Ogrodu Bogów (5) - znajdziesz je w północnym rogu mapy Śródmieście Colorado Sprins.

W tej lokacji do pokonania będzie kilka grup wrogów. Kluczowe starcie odbędzie się w północnej części mapy, gdzie walczyć będziesz ze sporą grupą Dorseyów. Wykorzystaj to, że wrogowie są nieświadomi twojej obecności i się na nich zasadź. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie walki od ataku obszarowego (6), który rani kilku wrogów jednocześnie.

Przebijaj się przez kolejne grupki wrogów, by finalnie dotrzeć do Issaca Reeda (7). To cel twojego zadania. Przejdź przez kolejne opcje dialogowe - to, czy go oszczędzisz, oddasz w ręce Szeryf Daisy czy zamkniesz w swoim więzieniu nie wpływa na przebieg tego zadania.

Po rozmowie oczyść lokację z pozostałych pojemników i wróć na Śródmieście Colorado Springs, a dokładniej do Stacji Szeryfa i rozpocznij rozmowę z Szeryf Daisy. Do konwersacji dołączy Hope Emerson, która zostanie strażniczką w więzieniu twojej bazy - by tak się stało, wybierz opcję dialogową Dziękujemy za polecenie. Owszem, potrzebujemy kogoś do tej roboty. Witaj na pokładzie, Hope (8).

Po wszystkim misja dobiegnie końca, a w twojej bazie pojawi się wspomniana Hope jako strażniczka więzienna. Możesz do niej w każdej chwili zajrzeć - jeśli nie wiesz gdzie znaleźć areszt, zajrzyj do rozdziału baza: jak odblokować bazę gdzie opisujemy poszczególne pomieszczenia.

Następnie: Wasteland 3 - jak rekrutować kwatermistrza do zbrojowni

Spis treści: Wasteland 3 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Wasteland 3 - baza: jak zrekrutować doktora

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Wasteland 3

Najnowsze artykuły