Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wasteland 3 - pierwsze oceny i recenzje mediów

Porządne RPG.

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Wasteland 3 - nowej gry RPG studia inXile, czyli twórców Torment: Tides of Numenera czy Bard's Tale 4. Oceny są w większości wysokie.

Recenzenci niemal zgodnie chwalą system walki turowej oraz wykreowany świat, a także zamieszkujące w nim frakcje, które odwiedzamy podczas ponad 50-godzinnej przygody. Wśród wad pojawia się zarzut o brak interesujących towarzyszy.

Dla fanów walki turowej - i nie tylko

„Old-schoolowe RPG od inXile to Falloute, jakiego długo wyczekiwaliśmy” - uważa Wesley Yin-Poole z Eurogamera. „Scenariusz jest świetny, a voice acting wspaniały, a na dodatek jest wszędzie” - dodaje, zaznaczając, że wszystkie dialogi i wypowiedzi w grze są udźwiękowione.

„Wasteland 3 to deklaracja dla całej branży, oznajmiająca, że gry tego typu mają prawo istnieć. Mogą i powinny rywalizować na szczycie tej kategorii, którą określamy mianem gier AAA” - twierdzi Jez Corden z Windows Central.

Przykładowe oceny Wasteland 3:

Jutro opublikujemy materiał z wrażeniami z Wasteland 3, a recenzja pojawi się na łamach naszego serwisu w najbliższych dniach. Produkcja debiutuje 28 sierpnia - także w ramach usługi Game Pass.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Komentarze