Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr dostępne na Steamie

Wczesna wersja RPG akcji.

Gra Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr jest już dostępna w dziale Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Odpowiadające za grę studio NeoCore to twórcy serii The Incredible Adventures of Van Helsing.

Pod względem rozgrywki, Inquisitor to produkcja action RPG. Zasady przypominają więc założenia z gier typu Diablo. Sterujemy jedną postacią i walczymy z przeważającymi siłami wroga. Akcję przedstawiono w rzucie izometrycznym.

Odwiedzimy różnorodne miejsca - z wrogami zmierzymy się w ruinach, budynkach, podziemiach, ale także na powierzchniach planetarnych. Dostępny na początku obszar układu będzie się rozszerzał wraz z postępami wszystkich użytkowników.

Oprócz podstawowego trybu dla jednego gracza, projektanci przygotowują także - na przyszłość - specjalny rodzaj rozgrywki PvP, w którym zajmiemy się atakowaniem fortecy przeciwnika i obroną własnej.

Warto zaznaczyć, że wczesna wersja nie oferuje jeszcze kampanii fabularnej, a tylko proste misje, trochę na wzór trybu przygodowego z Diablo 3. W grze dostępny jest na razie tylko jeden tryb PvP i dwie klasy postaci.

Twórcy planują wydać pełną wersję także na konsolach.

Komentarze