Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świat gry Warhammer 40K: Inquisitor - Martyr w nowym trailerze

Różnorodne lokacje w systemie Caligari.

Deweloperzy ze studia NeoCore Games opublikowali materiał wideo, prezentujący świat gry Warhammer 40.000: Inquisitor - Martyr. To gwiezdny system Caligari.

Wszystkie misje i aktywności gracze wybiorą z poziomu mapy całego systemu. Twórcy przygotowali wiele planet, a na każdej czekają generowane z przygotowanych wcześniej elementów lokacje.

Odwiedzimy różnorodne miejsca - z wrogami zmierzymy się w ruinach, budynkach, podziemiach, ale także na powierzchniach planetarnych. Dostępny na początku obszar układu będzie się rozszerzał wraz z postępami wszystkich użytkowników.

Pod względem rozgrywki, Inquisitor to produkcja action RPG. Zasady przypominają więc założenia z gier typu Diablo. Sterujemy jedną postacią i walczymy z przeważającymi siłami wroga. Akcję przedstawiono w rzucie izometrycznym.

Warhammer 40.000: Inquisitor - Martyr zadebiutuje w przyszłym roku na PC i konsolach. Odpowiadające za grę studio NeoCore to twórcy serii The Incredible Adventures of Van Helsing.

Oprócz podstawowego trybu dla jednego gracza, projektanci przygotowują także specjalny rodzaj rozgrywki PvP, w którym zajmiemy się atakowaniem fortecy przeciwnika i obroną własnej.

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze