Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Venom trafi do Marvel vs. Capcom: Infinite przed końcem roku

Plus: Czarna Wdowa, Monster Hunter i Zimowy Żołnierz.

Venom, Czarna Wdowa, łowczyni z Monster Hunter oraz Zimowy Żołnierz trafią do Marvel vs. Capcom: Infinite jeszcze przed końcem roku w formie płatnych DLC - informuje serwis US Gamer.

Wcześniej zadebiutują ujawnieni już Black Panther i Sigma. Cena za jednego wojownika wyniesie najprawdopodobniej 5 euro.

Infinite debiutuje już jutro na PC, PS4 i Xbox One. Pełna wersja oferuje w sumie 30 postaci - w tym 25 znanych z poprzedniej części serii oraz 5 nowych. Wszyscy bohaterowie z zapowiedzianych DLC to debiutanci w cyklu.

Nowa część serii stawia na starcia dwóch dwuosobowych drużyn w przeciwieństwie do poprzedniej odsłony z walkami 3 na 3. Zabraknie typowych asyst - szybkich ataków postaci przebywających w danym momencie w tle.

Twórcy wprowadzają jednak pewne nowości, jak choćby system Kamieni Mocy, aktywujących w trakcie bitwy różne bonusy czy dodatkowe możliwości. W zależności od wykorzystywanego artefaktu, zmienia się cała taktyka, zależna też oczywiście od doboru wojowników.

Poza kampanią fabularną, na graczy czeka rozgrywka sieciowa, rywalizacja przy jednym ekranie, a także klasyczny tryb Arcade. Jest też samouczkowy Mission Mode.

Komentarze