Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kapitan Ameryka i Morrigan dołączają do obsady Marvel vs. Capcom: Infinite

Jest też rozszerzony gameplay.

Twórcy zapowiedzianej kilka dni temu bijatyki Marvel vs. Capcom: Infinite ujawnili dwie kolejne postacie, które znajdą się w grze - Kapitana Amerykę i Morrigan.

Protagonistów zaprezentowano w rozszerzonej wersji zwiastuna zawierającego fragmenty rozgrywki. Oryginalny materiał pokazano w miniony weekend.

Pierwszej postaci nie trzeba raczej przedstawiać miłośnikom komiksów - Kapitan Ameryka jest jednym z najsłynniejszych herosów, a zarazem ikoną popkultury. Z opublikowanego filmu wynika, że wśród dostępnych ciosów bohatera znajdzie się znany z poprzednich części cyklu atak tarczą.

Natomiast Morrigan jest jedną z głównych protagonistek wydawanej przez Capcom serii Darkstalkers. Kobieta jest urodzonym w 1678 roku sukkubem i podczas walki będzie mogła między innymi wytworzyć swoją kopię.

Dotychczas potwierdzono sześć postaci. Poza wymienioną dwójką, w produkcji pojawią się jeszcze Iron-Man, Captain Marvel, Mega-Man X oraz Ryu.

Warto zwrócić uwagę, że wśród zaprezentowanych do tej pory wojowników zabrakło X-Menów. Może to oznaczać, że mutanci ostatecznie nie trafią do gry, co sugerowały nieoficjalne informacje z ubiegłego tygodnia.

Powstająca bijatyka skoncentruje się na starciach drużyn złożonych z dwóch postaci. Tytuł zaoferuje tryb fabularny, Arcade, wyzwania oraz - oczywiście - możliwość toczenia pojedynków z innymi użytkownikami.

Ważnym elementem rozgrywki mają być znane z komiksów Marvela tak zwane „kamienie nieskończoności”, do których nawiązuje nazwa produkcji. Artefakty wpłyną na zabawę, gwarantując bohaterom dodatkowe bonusy, z których mogą skorzystać w trakcie walki.

Marvel vs. Capcom: Infinite ukaże się w przyszłym roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły