Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ultra Street Fighter 4 z sieciowym trybem treningu i potyczkami 3 vs 3

Opublikowano nowy trailer.

Bijatyka Ultra Street Fighter 4 obejmuje między innymi sieciowy tryb treningu oraz potyczki 3 vs 3.

Nowy trening działa podobnie jak istniejący tryb, ale umożliwia także zaproszenie innego gracza, który dołączy przez sieć. Capcom chce w ten sposób uatrakcyjnić naukę gry (obecnie trenować można ze sztuczną inteligencją lub lokalnie, na jednej konsoli) i zachęcić do proszenia o pomoc także innych użytkowników.

Druga nowość, czyli Team Battle Mode, pozwala razem z dwoma innymi zawodnikami walczyć przeciwko trójce przeciwników. Każda postać ma jedno życie, a pasek zdrowia przechodzi z rundy na rundę i odnawia się w niewielkim stopniu po każdym zwycięstwie.

Poniżej nowy trailer z demonstracją tych trybów.

Zobacz na YouTube

Ultra Street Fighter 4 zmienia także balans rozgrywki dla istniejących bohaterów i trybów. Nowością jest Red Focus Attack - absorbujące ataki, ale korzystające ze zgromadzonych zasobów Super.

W poprzednich wersjach gracze mogą wybrać przez walką kombosy Ultra 1 oraz Ultra 2. Dodatek zaoferuje trzecią opcję: Ultra Combo Double, umożliwiające wykonanie obu ciosów specjalnych, ale ze zmniejszoną mocą.

Ultra wprowadza także pięciu nowych wojowników. Czterech już ogłoszono: to Poison, Hugo, Elena (z jedynym w grze leczącym Ultra) oraz Rolento. Łącznie otrzymujemy więc 44 postacie oraz 6 kolejnych aren.

Zobacz na YouTube

Posiadacze Super Street Fighter 4 lub Super Street Fighter 4: Arcade Edition będą mogli ulepszyć grę do poziomu Ultra za ok. 62 zł. Pojawi się też osobne, pełne wydanie cyfrowe i pudełkowe, za które przyjdzie zapłacić ok. 167 zł.

Ulepszenie wersji konsolowych zostanie udostępnione w czerwcu przyszłego roku. Ulepszenie wersji PC wraz z pudełkowymi wydaniami na wszystkie platformy zadebiutuje w sierpniu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Ultra Street Fighter IV

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze