Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ujawniono obsadę filmu „Warcraft”

Bez wielkich gwiazd. Na czele Ragnar Lothbrok z serialu „Wikingowie”.

Przedstawiciele wytwórni filmowej Legendary Pictures wykorzystali imprezę BlizzCon, by ujawnić obsadę filmu „Warcraft”, wchodzącego do kin w marcu 2016 roku.

Dominic Cooper

Obeszło się bez wielkich gwiazd, a najbardziej znaną postacią jest prawdopodobnie Travis Fimmel, odgrywający rolę Anduina Lothara, głównego bohatera. Aktor ten wciela się także w Ragnara Lothbroka w serialu „Wikingowie”.

Dominic Cooper („Need for Speed”) wcieli się w postać króla Llane Wrynna ze Stromwind. Ben Foster („Lone Survivor”) to tajemniczy i potężny Medivh, Ben Schnetzer („Pride”) to utalentowany, młody mag Khadgar. Ruth Negga („World War Z”) odegra Tarię, królową Stormwind. Ostatni przedstawiciel Przymierza to Paula Patton („Mission: Impossible - Ghost Protocol”), czyli Garona.

Hordę reprezentować będą Toby Kebbel („RocknRolla”) jako wódz Durotan i Rob Kazinsky („Pacific Rim”) to Orgrim - jego prawa ręka. Clancy Brown („Skazani na Shawshank”) wcieli się w postać Blackhanda, jednego z najpotężniejszych wojowników. Listę zamyka Daniel Wu, czyli szaman Gul'Dan.

Zdjęcia do produkcji zakończono już w 2013 roku, a teraz trwają prace nad efektami specjalnymi, tworzonymi przez studio Industrial Light & Magic, znane lepiej z Gwiezdnych Wojen.

Ruszyła także kampania promocyjna filmu. Fani mogą opowiedzieć się po stronie Przymierza lub Hordy.

Awans z jarla wikingów na przywódcę Przymierza

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

World of Warcraft

PC, Mac

See 4 more
Powiązane tematy
MMO
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze