Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft zapowiada grę przygodową Valiant Hearts: The Great War

I wojna światowa w 2D.

Ubisoft Montpellier zapowiedział klasyczną grę przygodową Valiant Hearts: The Great War, rozgrywającą się podczas I wojny światowej.

Za ręcznie rysowaną, komiksową oprawę graficzną odpowiada Paul Tumelaire, a fabuła opowiada historie pięciu postaci, których losy podczas wojny są w jakiś sposób połączone. Wcielamy się we francuskiego więźnia, amerykańskiego ochotnika, belgijską pielęgniarkę, angielskiego pilota i niemieckiego żołnierza.

Wszystkie postacie przedstawione są w humorystyczny, stereotypowy sposób, a dialogi przeprowadzano za pomocą komiksowych dymków. Przeskakujemy pomiędzy bohaterami w różnych okresach wojny, rozwiązując zagadki logiczne z pomocą przyjaznego pieska-sanitariusza.

Valiant Hearts: The Great War ukaże się w przyszłym roku, z okazji stulecia rozpoczęcia I wojny światowej. Premiera w dystrybucji cyfrowej na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

Zobacz na YouTube

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Valiant Hearts: The Great War

iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze