Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa gra Ubisoftu jeszcze w tym miesiącu. To kontynuacja Valiant Hearts

Ekskluzywnie na Netflixie.

Valiant Hearts: Coming Home, czyli kontynuacja bardzo ciepło przyjętej gry przygodowej z 2014 roku dostała datę premiery. Zapowiedziany podczas zeszłorocznej gali The Game Awards tytuł zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu - 31 stycznia - ekskluzywnie w aplikacji Netflix.

Jak informuje seriws Pocketgamer, historię ponownie osadzono w okresie Wielkiej Wojny. Powrócą niektóre postacie znane z poprzedniej odsłony, takie jak amerykański ochotnik Freddie, belgijska sanitariuszka Anna oraz oczywiście pies Walt, ale poznamy także grono nowych bohaterów. Wśród nich znajdują się amerykanin James - próbujący udowodnić rodzinie swoją wartość - niemiecki marynarz Ernst oraz brytyjski pilot George.

Tytuł prześledzi losy jednostki Harlem Hellfighters, która była pierwszą amerykańską formacją piechoty, złożoną wyłącznie z osób pochodzenia afroamerykańskiego. Pokazując swoją waleczność, żołnierze przyczynili się do zniesienia barier rasowych zarówno w rodzimych Stanach Zjednoczonych, jak i za granicą.

Za produkcję odpowiadają autorzy pierwszej części cyklu, zatem możemy spodziewać się podobnej historii, stylu graficznego i projektu zagadek. Podobnie jak w poprzedniczce, nie zabraknie od czasu do czasu intensywnych sekwencji zręcznościowych. Powinniśmy także dostać szereg przedmiotów do znalezienia, wraz z fragmentami opracowań historycznych na dany temat.

Przypomnijmy, że pierwsza odsłona cyklu opowiadała o przygodach czwórki osób, których losy splotły się w okopach Pierwszej wojny światowej. Poznaliśmy losy francuza Emile’a i jego niemieckiego zięcia Karla, którzy wcieleni zostali do przeciwnych armii, a także amerykańskiego ochotnika Freddie’go i sanitariuszki Anny, próbującej nieść pomoc wszystkim rannym, niezależnie od narodowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Valiant Hearts: The Great War

iOS, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze