Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ubisoft skasował Project Q. Testów nie będzie

Gra o walce na arenach.

Jedną z trzech skasowanych w ubiegłym tygodniu produkcji Ubisoftu był najwyraźniej Project Q, który zdążono już potwierdzić - i zaprosić graczy do testów na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Te jednak się nie odbędą. „Pierwsze, zamknięte testy były wspaniałym kamieniem milowym, ze względu na ciężką pracę zespołu, wasze wsparcie i świetny odbiór!” - czytamy w komunikacie, który opublikowano na serwerze Discord produkcji, cytowanym przez serwis Insider Gaming.

„Wszystkie te momenty sprawiają, że tym trudniejsze jest nadchodzące ogłoszenie: musimy ze smutkiem anulować nadchodzące testy, ponieważ Project Q nie będzie dalej rozwijany - dodano. „To może oznaczać także konieczność zamknięcia tego serwera Discord”.

Tytuł ujawniono po raz pierwszy w wielkim wycieku danych z GeForce Now. Na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać do kwietnia ubiegłego roku. „Produkcja zaoferuje szereg trybów nastawionych na rywalizację z jednym podstawowym celem: zabawą!” - napisano wtedy.

Przy okazji nie zapomniano zapewnić, że nie mamy do czynienia z battle roayale, lecz z grą skupiającą się na „zespołowych walkach na arenie”. Całość wydawała się przypominać nieco Forrnite, przynajmniej pod względem stylu graficznego, sterowania i otoczki.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Project Q

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze