Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Spider-Mana 2 i Wolverine'a pracują nad jeszcze jedną grą

Coś zupełnie nowego, a może powrót starszej marki?

Cenione studio Insomniac Games ma pełne ręce roboty. Zespół prowadzi właśnie ostatnie szlify przed premierą Marvel's Spider-Man 2, a na horyzoncie majaczy zapowiedziany już dość dawno Marvel's Wolverine. Wygląda jednak na to, że amerykańskie studio na tym nie poprzestaje i rozwija już kolejny tytuł.

Co więcej, informację można uznać za poniekąd oficjalną, ponieważ jej źródłem jest nie kto inny jak dyrektorka projektowa Insomniac Games, Erin Eberhardt, która podczas wywiadu udzielanego Full Sail University potwierdziła, że pracuje nad "niezapowiedzianym tytułem AAA, o którym obcnie nie może mówić za wiele".

W tej chwili trudno określić, czy mamy do czynienia z kontrolowanym przeciekiem, czy faktycznie wymsknęło jej się o słowo za dużo, choć osoba na takim stanowisku raczej nie powinna strzelać tego typu gaf i raczej o nowym projekcie wspomniała celowo. Trzeba przyznać, że podziałało, ponieważ krótkie zdanie mocno rozbudziło wyobraźnię fanów. Obecnie możemy tylko spekulować, a więcej informacji powinniśmy spodziewać się bliżej premiery Marvel's Wolverine.

Obecnie nie mamy wiele wskazówek odnośnie tego, czym może być nowa gra twórców Spider-Mana, choć możemy spodziewać się, że po kilku tytułach opartych na komiksowych licencjach zespół będzie chciał zrobić coś innego - być może powstanie zupełnie nowy sieciowy tytuł, o jakim plotkuje się od jakiegoś czasu, a może powróci któraś ze starszych marek jak Ratchet & Clank, czy nawet Resistance.

Eberhardt w wywiadzie wspomina też, że to pierwszy projekt tego kalibru, w którym zajmuje tak ważne stanowisko (wcześniej pracowała w Activision Blizzard), więc jest bardzo podekscytowana możliwością, jaką dostała oraz bardzo zachwala wsparcie, jakie Sony oferuje swoim pracownikom. Składa się na to przede wszystkim to, jak firma inwestuje w rozwój swoich pracowników oraz jak dba o ich dobre samopoczucie i warunki życiowe.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze