Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Frozen Synapse pracują nad nową grą - Frozen Endzone

Roboty, tury, taktyka i futbol amerykański od niezależnego studia Mode 7.

Twórcy niezależnej gry strategicznej Frozen Synapse zapowiedzieli nowy tytuł - Frozen Endzone, który łączy rozwiązania z poprzedniej odsłony z zasadami futbolu amerykańskiego.

Mode 7, studio odpowiedzialne za produkcję, określiło projekt jako „taktyczną grę sportową przyszłości”. Na opublikowanym trailerze zaprezentowano założenia rozgrywki - rozstawianie własnej drużyny, planowanie zagrywki i w końcu zdobycie przyłożenia.

Twórcy szykuję różnorodne opcje zabawy dla pojedynczego gracza i kilka trybów sieciowych. Z Frozen Synapse zapożyczono pomysł na prowadzenie gry w turach. Nie zabraknie także losowo generowanych sytuacji, licznych stadionów i zespołów oraz dynamicznej muzyki elektronicznej.

Mode 7 planuje wydać grę na Steamie, poprzez program Greenlight, w którym gracze sami decydują, które tytuły trafią do sprzedaży. Premiera pełnej wersji na PC w przyszłym roku, wcześniej wystartują testy wersji beta.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze