Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Football Manager 2014 opowiadają o zmianach w nowej odsłonie serii

Ulepszony ekran nowości.

Studio Sports Interactive opublikowało pierwszy film przedstawiający zmiany w najnowszej odsłonie serii Football Manager.

Producent gry, Miles Jacobson opisuje ulepszony interfejs i system newsów w skrzynce wirtualnego menedżera, wyświetlający teraz dużo więcej informacji na temat meczów czy zawodników i umożliwiający błyskawicznie podejmowanie decyzji.

Usprawniono także raporty wyszukiwaczy talentów i posezonowe podsumowanie rozgrywek we wszystkich ligach. Łatwiejsze jest zatrudnianie nowych pracowników i podpisywanie kontraktów z zawodnikami.

W najbliższych tygodniach twórcy zaprezentują kolejne nowości, w tym upiększony silnik meczowy, nowy ekran taktyki, interakcje z zarządem czy ewolucję tryb Classic.

Football Manager 2014 ukaże się pod koniec tego roku na PC, Maca i Linux. Osobna wersja - Football Manager Classic - zadebiutuje na PS Vita.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze