Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Twórcy Days Gone pracują nad nowym projektem

Prawdopodobnie na PS5.

Bend Studio - twórcy Days Gone z PS4 - pracuje już nad nowym projektem. Firma szuka bowiem chętnych na stanowisko Senior Staff Technical Artist przy kolejnej grze.

Niestety w ofercie pracy nie podano żadnych szczegółów na temat produkcji. Można jednak śmiało założyć, że tajemniczy i nieujawniony tytuł zmierza na PlayStation 5.

Pora na Hordę 2.0?

Deweloperzy ze studia Bend zaznaczali w przeszłości, że nie wykluczają stworzenia sequela Days Gone. Możliwe więc, że właśnie nad nim pracują obecnie.

Cechą wyróżniającą oryginał były między innymi ogromne hordy zombie, z którymi musiał walczyć bohater. Tego typu elementy są wymagające dla sprzętu - dlatego gra działa płynnie i sprawnie dopiero obecnie, po wielu aktualizacjach.

Bend Studio odpowiada też za dwie odsłony Uncharted z PS Vita, a także za cykl szpiegowskich strzelanek TPP Syphon Filter - pierwsza część w 1999 roku na PlayStation.

Źródło: Gaming Bolt

Poprzednio: Bezimienny z Gothica w nowej wersji - "rzeczywisty" model twarzy wygenerowany przez fana

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze