Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb wieloosobowy dla ośmiu graczy w darmowym dodatku do Trials Fusion

Premiera jeszcze w tym roku.

Zręcznościowe Trials Fusion otrzyma darmowe rozszerzenie, dublujące maksymalną liczbę graczy w lokalnym trybie wieloosobowym.

Obecnie we wieloosobowej rywalizacji czterech graczy zajmuje pozycje na czterech „liniach”. Problem polega na tym, że akcję obserwujemy z boku, więc w niektórych przypadkach zajęcie toru oddalonego od ekranu może utrudnić rozgrywkę. Dzięki aktualizacji będziemy zawsze na najbliższej trasie.

„Aby upewnić się, że widzimy siebie jako najbliższego kierowcę, nasza postać będzie renderowana na innej linii niż widzieć będą to nasi znajomi podczas wspólnej rozgrywki” - napisano na oficjalnym blogu.

„Dzięki temu możemy teraz zmieścić jednocześnie ośmiu graczy. Wszyscy będą widoczni na ekranie, ale nigdy nie zasłonią nam widoku. Jesteśmy podekscytowani, a nasze testy udowadniają, że zabawa jest świetna.”

Premiera aktualizacji jeszcze w tym roku, razem z rozpoczęciem testów beta sieciowej rywalizacji na PC - obecnie wspólna rozgrywka dostępna jest tylko lokalnie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze