Skip to main content

Trials of the Blood Dragon kolejnym dodatkiem do Trials?

Sugeruje ujawnione logo.

Wygląda na to, że kolejna pozycja z serii Trials będzie bazowała na pomyśle Blood Dragon, wydanego w 2013 roku jako szalone rozszerzenie do strzelanki Far Cry 3.

Przeróżne organizacje przyznające grom kategorie wiekowe nie od dzisiaj są źródłem sprawdzonych informacji na temat nadchodzących zapowiedzi i nie inaczej jest tym razem.

Taiwan Game Software Rating Regulations Board ujawniło właśnie wpis o tytule „Trials of the Blood Dragon” (dzięki, Gematsu).

Ubisoft nie potwierdził jeszcze podobnej produkcji, choć organizacja z Tajwanu opublikowała już nawet wiele mówiące logo.

Nie jest obecnie jasne, czy mamy do czynienia z samodzielną produkcję, czy też z kolejnym rozszerzeniem do zręcznościowego tytułu z motocyklami w roli głównej.

W ubiegłym roku Ubisoft oraz odpowiedzialne za prace studio RedLynx wydało szalony dodatek Trials Fusion: Awesome Level MAX, z kotem jeżdżącym na jednorożcu.

Rozszerzenie zapowiedziano na targach E3, a na kolejną edycję tej imprezy nie będzie trzeba czekać już zbyt długo - do 14 czerwca.

Zobacz także