Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb sieciowy Halo Infinite otrzyma więcej broni

Zapewniają twórcy.

Jeden z twórców Halo Infinite zapewnia, że darmowy tryb sieciowy gry w przyszłości otrzyma więcej broni.

Szef działu kreatywnego w odpowiedzialnym za strzelankę studiu 343 Industries - Joseph Staten - udzielił niedawno wywiadu magazynowi Game Informer. W rozmowie zapytano, czy gracze widzieli już wszystko w kwestii arsenału.

- Odpowiedź brzmi: nie, nie widzieli - stwierdził krótko deweloper. Podkreślił zarazem, że „można bezpiecznie założyć”, że pozycja w bliżej niesprecyzowanej przyszłości wzbogaci się o kolejne bronie.

Wywiad składał się z kilkudziesięciu szybkich i krótkich pytań, więc z powodu charakteru rozmowy Staten nie przekazał dodatkowych szczegółów. Zasugerował jednak, że w grze mogą pojawić się sekretne bronie w stylu Scarab Gun z Halo 2.

Zobacz także: Halo Infinite - Poradnik, Solucja

Przedstawiciel 343 Industries potwierdził też, że twórcy wprowadzą nową zawartość do produkcji w ramach sezonów. To oznacza, że dodatkowe elementy trafią do pozycji najwcześniej w maju 2022 roku, gdy rozpocznie się drugi okres zmagań i rozwoju strzelanki.

Multiplayer Halo Infinite dostępny jest za darmo na PC, Xbox Series X/S i Xbox One. Płatna kampania fabularna zadebiutuje zaś 8 grudnia.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze