Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trwają prace nad Rainbow 6: Patriots

Terroryści nie zapomnieli o graczach.

Yves Guillemot, prezes Ubisoft, wypowiedział się na temat Rainbow 6: Patriots. Gra, o której ostatnio niewiele się mówiło, wciąż znajduje się w produkcji.

- Jedyne, co mogę powiedzieć, to że nad tytułem pracują świetni fachowcy - mówił w wywiadzie dla serwisu Polygon. - Gdy gra już się ukaże, na pewno zaskoczy całą branżę - dodał. Zapytany o to, czy nowa odsłona serii Rainbow Six zostanie wydana na nową generację konsol, stwierdził, że „jest to całkiem prawdopodobne”.

Pierwsze informacje o grze ukazały się w lipcu zeszłego roku, gdy opublikowano film, prezentujący założenia Rainbow 6: Patriots. Opowiedziana historia pełna była wyborów moralnych i zakończyła się zrzuceniem z mostu nieszczęśnika, do którego terroryści przyczepili kamizelkę z materiałami wybuchowymi.

Yves Guillemot przyznał w wywiadzie, że wybory przed jakimi stanie gracz będą ważną częścią rozgrywki. - Wybory moralne mają wpływ na to, co może zrobić gracz. Sporo rozmawialiśmy o tym, co powinno być możliwe, a co nie. Umożliwić graczom podejmowanie decyzji, to interesująca koncepcja - dodał.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze