Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Produkcja Rainbow 6: Patriots przeniesiona na platformy nowej generacji

Ale bez oficjalnej zapowiedzi.

Prace nad Rainbow 6: Patriots, tytułem zapowiedzianym w 2011 roku, przeniesiono na sprzęt nowej generacji - poinformował Tony Kay, jeden z wiceprezesów w Ubisofcie.

- Rainbow 6 zatrzymał się gdzieś podczas transformacji na nowy sprzęt i musimy zadać sobie pytanie: „Czy robimy grę na odpowiednie platformy?” - mówił Key na targach E3, podczas rozmowy z serwisem IGN. - Czasami musisz zrobić krok wstecz i przyznać: „Widzę możliwości, ale zajmie to więcej czasu.”

- Nie możemy i nie chcemy robić dziesięciu dużych gier w tym samym czasie - dodał menedżer. - Na pewno pracujemy nad Rainbow 6. Już o tym mówiliśmy. Ale teraz, po przejściu na nową generację, musimy się upewnić, że robimy odpowiednią grę, w odpowiednim czasie i z właściwymi elementami rozgrywki.

Oficjalnie nie doczekaliśmy się jednak ogłoszenia Rainbow 6: Patriots na platformy nowej generacji. Pierwotnie planowano premierę na PC, PS3 i X360. Za produkcję odpowiada Ubisoft Montreal

Poniżej oryginalny trailer z elementami rozgrywki, jeszcze z 2011 roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze