Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer PES 2018 potwierdza poprawę jakości wersji PC

Oraz polską reprezentację.

Nvidia opublikowała nowy trailer dla PES 2018, prezentując szereg innowacji i usprawnień wprowadzonych w tym symulatorze piłki nożnej w wersji PC.

Jednocześnie otrzymujemy potwierdzenie, że mamy do czynienia z „pełnoprawną” konwersją - nie z hybrydą dwóch generacji, które to podejście fani komputerów osobistych krytykowali w ostatnich latach.

Dziwne koszulki ma to PSG

Nvidia wspomagała prace nad tytułem w - jak się wydaje - dość szerokim zakresie, oferując między innymi wsparcie dla technologii Ansel. To swego rodzaju tryb fotograficzny, pozwalający zatrzymać akcję w dowolnym momencie, a następnie wykonać zrzut z ekranu przy dowolnym manipulowaniu kamerą i mnóstwem innych ustawień.

Jeśli dysponujemy odpowiednią kartą graficzną, możemy przygotować nawet ujęcia w 360 stopniach, wyeksportować gotowy materiał na sprzęt rzeczywistości wirtualnej czy też zaaplikować jeden z filtrów obrazu.

Wygląda także na to, że Konami pozyskało oficjalną licencję na reprezentację Polski.

PES 2018 zadebiutuje 14 września na PC, PS3, PS4, X360 i Xbox One.

W tegorocznej części cyklu twórcy zamierzają wprowadzić także szereg innych usprawnień: gra zaoferuje na przykład całkiem nowy interfejs użytkownika i kontekstowe chronienie piłki przed atakami. Autorzy obiecują również lepszy drybling czy stałe fragmenty.

Poza możliwością rozegrania meczu 3 na 3, gracze otrzymają też opcję losowego wyboru spotkania. Do tego tryb Master League i licencjonowana Liga Mistrzów.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze