Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gole, Diego Maradona i kluczowe elementy gry w zwiastunie PES 2018

Oraz Usain Bolt w preorderze.

Konami opublikowało przygotowany z okazji targów E3 zwiastun PES 2018 - kolejnej odsłony swojej piłkarskiej serii.

W trailerze zabrakło jednak scen z bezpośredniej rozgrywki. Film wypełniono za to fragmentami różnych spotkań, pokazanych z kilku ujęć kamery. Messi, Iniesta i spółka wykonują efektowne sztuczki z piłką, a także strzelają gole.

Nagranie przedstawia również najważniejsze elementy powstającej produkcji. Wspomniano między innymi o możliwości rozegrania zawodów 3 na 3 w sieciowej kooperacji oraz opcji losowego wyboru meczu.

Do tego tryb myClub z wariantami Become a Legend oraz Master League, a także licencjonowane rozgrywki Ligi Mistrzów.

Jest też cyfrowa podobizna Diego Maradony. Argentyńczyk, który jeszcze niedawno chciał pozwać firmę Konami, został ambasadorem cyklu Pro Evolution Soccer.

Jednocześnie ujawniono, że osoby składające zamówienie przedpremierowe na produkcję otrzymają nietypowy bonus w formie postaci Usaina Bolta. Utytułowany sportowiec wbiegnie na wirtualną murawę jako piłkarz.

Jamajczyk będzie zarówno agentem, jak i zawodnikiem w trybie myClub. Cechą wyróżniającą biegacza na boisku jest ogromna prędkość, dzięki czemu okaże się pomocny dla każdego zespołu.

PES 2018 zadebiutuje 14 września na PC, PS4, PS3, Xbox One i X360.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze