Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer GTA 6 na drodze do miana najlepszego debiutu w historii YouTube

BTS na celowniku.

Pierwszy trailer GTA 6 w serwisie YouTube obejrzano już ponad 78 milionów razy. Wynik jest już niemal lepszy, że pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 5 zgromadził w dwanaście lat (95 mln), a na dotarcie do poziomu 60 mln potrzebne było zaledwie dwanaście godzin.

Platforma wideo cieszy się obecnie dużo większą popularnością niż było za czasów GTA 5, lecz osiągnięcia nadal jest niebywałe. To najlepszy wyniki w historii, ale - jak na razie - „tylko” jeśli mowa o materiałach nie będących muzycznymi teledyskami.

Na razie, ponieważ trailer jest na drodze do pobicia rekordu wszech czasów. Teledysk dla piosenki „Dynamite” zespołu BTS w zaledwie 24 godziny obejrzało ponad 108 milionów razy. Gra ma jeszcze kilka godzin na dotarcie do takiego poziomu i wygląda na to, że koreańskich gigantów raczej nie pokona.

Równie imponujący jest zapewne fakt, że trailer może także pochwalić się wyjątkowo pozytywnym stosunkiem kciuków w „górę” i w „dół” - ponad 2 miliony tych pierwszych i nieco ponad 40 tysięcy tych mniej przychylnych. Mało prawdopodobne, żeby do momentu premiery GTA 6 to ratio miało się zmienić.

„Dwanaście lat temu obejrzałem to i czułem niewytłumaczalne podekscytowanie. Dwanaście lat później jestem gotowy na kolejny zwiastun - głosi niewytłumaczalnie podekscytowany użytkownik w najpopularniejszym komentarzu pod filmem.

„Smutno będzie pożegnać się z grą, która była z nami przez ponad dziesięć lat. Dziękujemy GTA 5 za wszystko: Michaela, Trevora i Franklina, postacie poboczne, fabułę, lekcje, napady, samochody, słońce, deszcz, nieznajomych i dziwaków, nocne życie, dreszczyk emocji związany z ucieczką przed glinami, ale przede wszystkim dziękujemy za to, że nigdy nas nie opuściło w smutnych, mrocznych i przygnębiających czasach” - dodaje równie górnolotnie inny miłośnik gry.

Więcej o GTA 6:

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze