Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer GTA 6 coraz bliżej. Rockstar podał datę i godzinę

Są też palmy.

Na pierwszy zwiastun Grand Theft Auto 6 poczekamy jednak krócej, niż można było się spodziewać. Rockstar Games potwierdziło oficjalnie, że wyczekiwana zajawka zostanie zaprezentowana już w przyszłym tygodniu.

AKTUALIZACJA: Trailer GTA 6 już jest! Vice City potwierdzone, premiera w 2025 roku

Wieści przekazano w dosyć minimalistycznym ogłoszeniu w serwisie X. Pierwszy zwiastun zobaczymy 5 grudnia - a więc w przyszły wtorek - o godzinie 15:00 czasu polskiego. Konkretów brak, ale tło grafiki wydaje się jasno sugerować, że akcja rzeczywiście zabierze nas do neonowego Vice City. Teraz nie pozostaje już nic innego, jak wyczekiwać wtorku.

Zapowiedź odbędzie się więc jeszcze przed galą The Game Awards 2023, zaplanowaną na 8 grudnia. Nietrafiona okazała sie również teoria graczy, którzy podejrzewali, że Rockstar przygotowuje coś specjalnego na 25. urodziny serii, które odbędą się 10 grudnia. Amerykańska korporacja po raz kolejny udowadnia, że nie da się tak łatwo rozszyfrować.

Warto zauważyć, że studio wspomina konkretnie o trailerze numer 1. Nietrudno z tego wywnioskować, że w planach są już kolejne. Kto wie, być może drugi zobaczymy jeszcze w tym roku, chociażby przy wymienionych wcześniej okazjach.

Choć Rockstar nie ujawnił jeszcze żadnych konkretów odnośnie GTA 6, w sieci nie brakuje mniej lub bardziej sensownych teorii. Według niepotwierdzonych informacji i przecieków, w oczekiwanej produkcji odwiedzimy miasto wzorowane na Miami, wcielając się nie w jedną, lecz w dwie postacie - kobietę i mężczyznę. Para będzie zajmować się działalnością przestępczą, nieco w stylu duetu Bonnie i Clyde.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Grand Theft Auto 6

PS5, Xbox Series X/S

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze