Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

TrackMania 2 zostanie rozszerzona o dwa dodatki

Sieciowe wyścigi otrzymają nowe krajobrazy.

Francuzi z Nadeo zapowiedzieli dwa nowe rozszerzenia drugiej części serii TrackMania - Stadium oraz Valley. Oba dodatki mają być wydane przez Ubisoft w przyszłym roku, w wersji PC.

TrackMania 2: Stadium to następca darmowego TrackMania Nations Forever, w którym gracze ścigali się po trasach znajdujących się na gigantycznych stadionach. Premiera tego dodatku na początku przyszłego roku.

TrackMania 2: Valley da kierowcom więcej swobody i wprowadzi elementy rajdowe. Od TrackMania 2: Canyon będzie różnić się także bardziej urozmaiconym terenem - pojawią się lasy i góry. Dodatek zostanie wydany jako drugi, także w 2013 roku.

Wszystkie tytuły połączy system ManiaPlanet, w ramach którego gracze mają również dostęp do strzelanki ShootMania, obecnie znajdującej się w fazie beta-testów. Nadeo pracuje także nad RPG QuestMania, które, podobnie jak inne gry z serii, ma bazować na mapach tworzonych przez społeczność graczy.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze