Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Teaser filmu „Sonic 3” ujawnia znaną postać i potwierdza datę premiery

Fani są zachwyceni.

Paramount Pictures potwierdziło datę premiery filmu „Sonic 3”. W sieci opublikowano też tajemniczy kadr, który ma być najpewniej zapowiedzią postaci dobrze znanej fanom przygód niebieskiego jeża.

Jak czytamy w zapowiedzi zamieszczonej w serwisie X, światowa premiera „Sonic 3” odbędzie się 20 grudnia przyszłego roku. O tym samym terminie mówiono już w 2022 roku, wygląda więc na to, że prace przebiegają sprawnie, a wytwórnia nie przewiduje opóźnień. Co prawda wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnego zwiastuna, ale do rozbudzenia fanów wystarczyło jedno ujęcie z filmu.

Internauci nie potrzebowali dużo czasu, by dotrzeć do tego, kto jest właścicielem całkiem stylowego obuwia. To oczywiście Shadow - antagonista Sonica z gier - którego pojawienie się zapowiedziano już w finale poprzedniego filmu z 2022 roku. Nazwisko aktora, który udzieli głosu mrocznemu jeżowi, pozostaje tajemnicą, ale więcej szczegółów poznamy zapewne wkrótce.

Wciąż nie wiemy także zbyt wiele o samej fabule. Na ekranie zobaczymy oczywiście drużynę bohaterów z poprzedniej części. Sonic przemówi głosem Bena Schwartza, a czerwonowłosy Knuckles - wprowadzony dopiero w drugim filmie - Idrisa Elby. Powrócą także Jim Carrey jako doktor Robotnik oraz James Mardsen w roli Toma Wachowskiego. Stanowisko reżysera po raz kolejny objął Jeff Fowler.

Adapatcje gier mają się od pewnego czasu bardzo dobrze.

Dwie poprzednie części oglądały i sprzedawały się świetnie, dlatego Paramount postanowiło kuć żelazo póki gorące. Wytwórnia potwierdziła, że oprócz trzeciego filmu powstaje także serial skupiony na postaci Knucklesa. Spin-off trafi na Paramount+ - niedostępną w Polsce platformę streamingową - ale data premiery nie jest znana.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze