Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Take-Two sugeruje kolejne odsłony serii Red Dead i BioShock - raport

Szef firmy wymienia „stałe marki”.

Dyrektor generalny Take-Two - Strauss Zelnick - przyznał, że gry z cyklu Read Dead to „stała marka”, sugerując, że możemy spodziewać się kolejnych odsłon tej serii w przyszłości.

Red Dead Redemption

Informacje pozyskał serwis GameSpot, z konferencji Cowen and Company, gdzie menedżer był jednym z mówców. Zelnick wyjaśniał, że od 2007 r. jego firma publikuje nową licencję co roku i ma zamiar kontynuować ten trend.

- Mogę z całą pewnością podać te serie, które są stałe - mówił. - Oczywiście, jedną z nich jest GTA, tak długo, jak będziemy w stanie dostarczać wspaniałą jakość. Z takim samym zastrzeżeniem wymienić mogę na pewno Read Dead, Borderlands, NBA i inne.

Wydawca ma podobno także duże nadzieje w związku z kooperacyjną strzelanką Evolve, chcąc przekształcić ją w serię.

Zelnick potwierdził również, że w obliczu znacznych zmian w Irrational Games, dalszym rozwojem uniwersum BioShock zajmie się studio 2K Marin, odpowiedzialne już za drugą część cyklu.

Takie doniesienia mogą dziwić, zwłaszcza w obliczu sporych zwolnień, jakie przetoczyły się przez ten oddział po nienajlepszych wynikach sprzedaży The Bureau: XCOM Declassified.

- Myślę, że ta licencja ma wiele pozytywów, a wszystkie z nich nie zostały jeszcze zrealizowane - mówił Zelnick, dodając, że BioShock Infinite sprzedał się w nakładzie 6,5 mln egzemplarzy, a seria „jest dochodowa”.

BioShock 2

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

BioShock Infinite

PS3, Xbox 360, PC, Mac

Red Dead Redemption

PS4, PS3, Xbox 360, Nintendo Switch

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze