Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak, Ozzy Osbourne naprawdę wystąpił w spocie reklamowym PS VR2

Tego się nie spodziewaliśmy.

Do listy najdziwniejszych połączeń, jakie kiedykolwiek widzieliście, możecie dopisać PS VR2 i Ozzy'ego Osbourne'a. Heavymetalowy muzyk i były członek Black Sabbath wystąpił w spocie promocyjnym nowych gogli Sony.

Książę Ciemności - bo również pod takim pseudinimem jest znany - otrzymał od Sony pudełko z PlayStation VR2 i miał okazję zagrać w Horizon Call of the Mountain. Sądząc po różnych okrzykach zdumienia i radości, chyba mu się podobało.

Ozzy niemal podzielił losu pewnego nietoperza na koncercie w 1982 roku. - Te Burzoptaki chcą chyba odgryźć mi głowę - tłumaczy żonie, Sharon. - Te cholerne Burzoptaki będą musiały ustawić się w kolejce za mną - odpowiada partnerka muzyka, poirytowana, że ten spędza czas przy PS VR2, zamiast pomóc jej w przygotowaniach do przeprowadzki do Anglii.

Co prawda ruchy Osbourne'a zdają się nie współgrać z animacjami postaci na ekranie, ale komentarze muzyka wynagradzają tę nieścisłość. - Po prostu pozwólcie mi zabić te pier****** dinomaszyny - wykrzykuje.

Wypuszczając spot z byłym członkiem Black Sabbath, Sony podkręca emocje przed samą premierą gogli. PS VR2 zadebiutuje już jutro, 22 lutego, wraz z szeregiem gier startowych, w tym Horizon Call of the Mountain, które zebrało wysokie oceny od recenzentów.

Jeśli nie mieliście okazji tego zrobić, zachęcamy do przeczytania naszej recenzji PS VR2 oraz recenzji Horizon Call of the Mountain.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze