Skip to main content

Sylvester Stallone powraca w „Strażnikach Galaktyki 3” - są nowe spoty

Premiera 5 maja.

Tuż po majówce na ekrany polskich kin wkroczy widowisko „Strażnicy Galaktyki: Volume 3”. Marvel Studios opublikowało więc kolejne krótkie zapowiedzi. Na ujęciach pojawili się Sylvester Stallone w roli Stakara Ogorda czy antagonista filmu - Adam Warlock w błyszczącym kostiumie.

Trzecia część cyklu będzie zwieńczeniem historii popularnych Strażników, choć nie można wykluczać, że wystąpią w innych produkcjach Marvela. Niemniej jednak niektórzy aktorzy pożegnają się ze swoimi postaciami, jak na przykład Dave Bautista z Draxem. Ponadto James Gunn - reżyser filmu - w pełni zaangażuje się w uniwersum DC, w ramach którego zrealizuje chociażby „Superman: Legacy”.

Przygotujcie chusteczki, będzie emocjonalnieZobacz na YouTube

Na najnowszych spotach możemy zobaczyć między innymi, jak wspomniany Drax zapoznaje się z ziemskimi meblami, nie potrafiąc zrozumieć ich konstrukcji oraz ściera się z Warlockiem. Co więcej, fanów ucieszył powrót Stallone’a, który pomimo małej roli w drugiej części „Strażników Galaktyki” i krótkiego czasu na ekranie, zdążył zaskarbić sobie sympatię publiczności.

Drax i sofa to zabawne połączenieZobacz na YouTube

Przypomnijmy, że „Strażnicy Galaktyki: Volume 3” będą najdłuższą odsłoną cyklu. Na seans trzeba przeznaczyć 2 godziny i 29 minut. Dla porównania, „jedynka” trwa 2 godziny i 1 minutę, „dwójka” 2 godziny i 16 minut, a wydanie świąteczne 42 minuty. Gunn jednak podkreśla, że całkowicie wykorzystano ten czas.

Obiecuję, że nawet sekunda nie została zmarnowana. Nie ma warstwy niepotrzebnego tłuszczu. Konieczne było pokazanie pełnego obrazu historii każdego z głównych bohaterów, nie tylko na potrzeby tego filmu, ale także względu na całą trylogię (lub - powinienem powiedzieć - trylogię plus)” - napisał filmowiec na Twitterze.

„Strażnicy Galaktyki: Volume 3” pojawia się w polskich kinach 5 maja tego roku.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Zobacz także