Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Świetny debiut polskiego Sniper Ghost Warrior Contracts 2

Dwa razy lepiej niż poprzednia część.
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2 sprzedaje się lepiej niż poprzednia część
  • Większa była też liczba preorderów

CI Games pochwaliło się, że łączna sprzedaż Sniper Ghost Warrior Contracts 2 w ciągu dwóch dni od premiery wzrosła o 118 procent w porównaniu z analogicznym okresem dla poprzedniej części.

Co więcej, mowa o sumie z wyłączeniem zamówień przedpremierowych. Jeśli o samych pre-orderach mowa, to tych jest o ok. 30 proc. więcej niż było dwa lata temu w związku z SGWC 1 - podała firma.

Przychody ze sprzedaży w ciągu dwóch dni od dnia premiery są także wyższe o - ok. 170 proc. - w stosunku do wyników sprzedaży pierwszego Sniper Ghost Warrior Contracts, choć tutaj mowa tylko o Steamie.

„Wzrost przychodów w stosunku do sprzedaży wynika głównie z wyższej ceny sprzedaży SGWC 2 oraz lepszej monetyzacji dodatków do gry” - napisano w komunikacie giełdowym.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ukazało się w ubiegły piątek - 4 czerwca - na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S. W planach na przyszłość jest jeszcze konwersja PS5, którą musiano w ostatniej chwili opóźnić, ze względu na niespodziewane problemy techniczne.

W ramach rekompensaty deweloperzy udostępnią pierwsze DLC za darmo dla wszystkich posiadaczy produkcji (nie tylko na PlayStation 5). Rozszerzenie zaoferuje nową, rozbudowaną lokację oraz kontrakty do wykonania.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze