Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Survival w świecie Terminatora zobaczymy jeszcze w lutym

Nacon szykuje imprezę.

Survival w otwartym świecie na licencji filmów „Terminator” zapowiadał się intrygująco już po zapowiedzi w ubiegłym roku. Od tamtej pory w temacie trwa cisza, ale na więcej szczegółów nie trzeba będzie czekać już zbyt długo. Wydawca szykuje bowiem pokaz.

Nacon Connect - jak brzmi pełna nazwa imprezy - odbędzie się 29 lutego o godzinie 8:00 rano polskiego czasu.

To właśnie ta firma wydawnicza finansowała niedawno udane Robocop: Rogue City od polskiego studia Teyon, lecz opisywany survival to dzieło wewnętrznego oddziału firmy z Mediolanu. Szczegóły są obecnie wyjątkowo skąpe i nie wiemy nawet, jaki będzie oficjalny tytuł produkcji.

Zobacz na YouTube

Nie wspomniano też o dacie premiery czy platformach docelowych (choć wymieniono PC). Podczas zapowiedzi ujawniono za to, że akcja toczy się w najgorszym (z punktu widzenia ludzkości) możliwym momencie: po nuklearnej zagładzie w Dniu Sądu, a przed powstaniem Ruchu Oporu.

Wydarzenia umieszczono więc przed całkiem udanym Terminator: Resistance z 2019 roku, za które także odpowiadał Teyon.

Poza tym Nacon Connect będzie także okazją na przekazanie nowych informacji na temat Greedfall 2, sequela udanego RPG od studia Spiders, specjalistów w budżetowych projektach tego typu. Do tego roguelike Ravenswatch oraz Test Drive Unlimited Solar Crown, które powinno zadebiutować jeszcze w obecnym kwartale.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule
Oczekiwanie na obraz okładki

Terminator: Survivors

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze